+38(063)105-52-40
  +38(050)289-24-06
  +38(096)211-10-61

Знайди відмінності - шкіра & екошкіра

  • 20 вересня 2017 10:25:02
  • Відгуки :0
  • Переглядів: 640
  • 0
Знайди відмінності - шкіра & екошкіра>

Це в радянські часи було єдине назва для всіх виробів зі штучної шкіри - дермантин. Зате сьогодні їх не злічити - вініл-шкіра, пвх-шкіра, екошкіра. По суті, відрізняються тільки терміни, адже всі вони позначають приблизно одне й те саме - вироби з неприродною шкіри, однак нехай невеликі відмінності, але вони є.

Що ж таке штучна шкіра? Це різновид спеціального полімерного покриття, яке наноситься на щільний нетканий матеріал. Найчастіше в цих цілях використовують полівінілхлорид - за його властивість не пропускати повітря. Саме з такого матеріалу виготовлена ​​оббивка сидінь громадського транспорту.

Якщо говорити про екокожа, то тут плівка складається з поліуретану. Такий матеріал коштує дорожче, так як складніше технологія його виробництва. Тут не потрібно додавати спеціальні пластифікатори - все властивості матеріалу закладаються ще на етапі хімічного синтезу речовини. Більш того - на протязі всього періоду, коли річ з екокожі буде служити вам, вона не виділяє ніяких шкідливих речовин, звідси і назва.

Що таке натуральна шкіра, можна довго не пояснювати - це спеціальним чином оброблена шкура тварини. До того моменту, як матеріал набуває свій традиційний вигляд, він проходить досить складну обробку: його спочатку замочують, видаляючи залишки шкірного жиру і бруд, потім позбавляються від волосяного покриву, за цим слід дублення, і нарешті - хімічна обробка і фарбування. Зрозуміло, більшість людей віддають перевагу саме натуральній шкірі, і їх популярність була б справді величезна, якби не вартість: жіночі сумки з екокожі коштують у кілька разів дешевше, ніж аналоги з натуральної.

Екокожа - це якісний матеріал, створений завдяки сучасним технологіям. Вона технологічна, пропускає повітря завдяки мікропорами, нетоксична. Багато в чому якості екокожі багато в чому перевершують натуральну, зокрема, це стосується повітропроникності. Справа в тому, що для обробки натурального матеріалу використовують акрилові емульсії, які впливають на проникність не найкращим чином. Зрозуміло, існують технології обробки шкіри без застосування емульсій та акрилу. Але вартість таких речей, навіть якщо це звичайні барсетки, дуже висока.

Головною відмінністю якістю поліуретану є його виняткова зносо і морозостійкість. Екокожа відрізняється теплотою, як і натуральна, має таку ж теплопровідність. Це гіпоалергенний матеріал, приємний на дотик, доглядати за яким потрібно так само, як і за натуральною шкірою.

 
 
Залишити відгук  ↓
 
Ще не залишено відгуків.
 
 
Кошик покупок
В вашій корзині немає товарів!