+38(063)105-52-40
  +38(050)289-24-06
  +38(096)211-10-61

Доставка та оплата товарів

Шановні покупці!
ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 300 грн.  МИ ЗРОБИМО БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ ПО УКРАЇНІ перевізником НОВА ПОШТА! (Ми сплатимо пересилку товару в обране вами відділення).

При передплаті товару на картку ПриватБанк Вам надається знижка 5% на вартість всіх НЕАКЦІЙНИХ товарів в замовленні. Якщо вартість замовлення менше 300 грн. та ви готові зробити передплату – ми зробимо доставку по фіксованій вартості 30 грн. (Тобто ви сплачуєте вартість товару зі знижкою 5%+30грн).

Відтепер для Вашої зручності в нашому магазині є можливість сплатити за товар онлайн через платіжний сервіс WayForPay під час оформлення замовлення. Якщо замовленого товару не буде на складі чи він виявиться з дефектом - ми одразу повернемо гроші. В будь-якому випадку ми обов'язково зателефонуємо Вам при обробці замовлення.

За умови сплати при отриманні вартість доставки за тарифами Нова Пошта. При сплаті накладеним платежем (при отриманні у відділенні Нова Пошта) Ви сплачуєте додатково 20грн+2% від вартості товару перевізнику за зворотній переказ грошей.

Для обговорення інших варіантів доставки крім Нова Пошта й Укрпошта - зв'яжіться з нашими консультантами в зручний для Вас спосіб.

Адресна доставка виконується лише за умови передплати.

Ціни на сайті й у роздрібній мережі можуть відрізнятися - щоб уникнути непорозумінь при самовивозі з магазинів - попередньо зв'язуйтесь з нашими менеджерами для уточнення актуальної ціни при самовивозі.

УВАГА: якщо замовлення складається ЛИШЕ з товару із розділу РОЗПРОДАЖ, то його доставка ПЛАТНА НЕЗАЛЕЖНО ВІД СУМИ ЗАМОВЛЕННЯ!

Інформація для юридичних осіб: ціни на сайті не враховують ПДВ - можливість і терміни поставок з ПДВ та пакетом документів від юридичної особи на загальній системі оподаткування уточнюйте у менеджерів, при відправці товару на Юридичні особи видатки на пересилку лягають на покупця незалежно від суми замовлення. Крім того, у зворотньому напрямку Вам необхідно надіслати наш екземпляр товарної накладної із Вашим підписом та печаткою.

Щоб уникнути додаткових витрат на компанії-перевізники рекомендуємо робити передплату на картковий рахунок Приват-банк - реквізити сповіщаємо за фактом уточнення наявності й перевірки товару на відсутність дефектів.

http://novaposhta.ua/frontend/brunchoffices?lang=ua - перелік представництв компанії Нова Пошта
http://novaposhta.ua/frontend/calculator розрахунок вартості доставки перевізником Нова Пошта

Кошик покупок
В вашій корзині немає товарів!